GÜLERYÜZ COBRA GD272 LF

SEHİR İÇİNDE KONFOR & GÜCÜN YENİ YÜZÜ

Ecoline şehir içi otobüsü, şehir içinde ve çevresinde toplu taşıma için tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm yolcular için güvenli ve konforlu yolculuk sağlar.

Yolcu bölmesinden izole edilmiş sürücü kabini ve ergonomik olarak tasarlanmış ön panel, sürücü için maksimum konfor sağlar. Ayarlanabilir direksiyon kolonu, 3 noktalı emniyet kemerli konforlu pnömatik sürücü koltuğu, katlanır kolçak ve çok yönlü ayarlamalar mevcuttur.

Ecoline önemli bir yolcu kapasitesine, geniş oturma alanına, yüksek kapasiteli klimaya ve ısıtıcılara sahiptir. Ayrıca engelliler için belirlenmiş alan ve tekerlekli sandalye alanı bulunmaktadır. Pencere seviyesi, geniş bir görüş alanına sahip olacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Maksimum 340 mm yüksekliği ile alçak tabanlı otobüse biniş oldukça kolaydır. Yana yatırma sistemi (270 mm) ile her yaştan yolcunun güvenle binip inmesine olanak sağlar. Manuel rampa, engelli kişinin kolayca erişmesine yardımcı olur. Yolcuların seyahat sırasında kolayca ulaşabilmeleri için USB şarj bağlantısı kurulmuştur.

Otobüsümüz sınıfında en yüksek yolcu taşıma kapasitesine sahiptir.12 mt., 10.55 mt çeşitli uzunlukları ile şehir içi kullanım için ideal boyutlara sahiptir.

 12mt`de LF versiyonu, 30 oturma düzeninde zemin katta 10 koltuk mevcuttur.

Fiyat Listesi Katalog Galeri
GÜLERYÜZ COBRA GD272 LF
ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil Euro 6 motorları ve otomatik şanzıman uyumluluğu ile sınıfının en düşük yakıt tüketimini sağlamaktadır. Düşük yakıt tüketimi, şehir merkezi çalışmalarında, temiz ve yeşil bir çevre için düşük CO2 emisyon seviyesi anlamına gelmektedir.