Satış Sonrası Hizmet

Güleryüz satış sonrası hizmetler, işletmelerin mamul ve hizmet kalitesi ilkelerine bağlı kalarak, mamullerin müşteri tarafından doğru ve amaca uygun şekilde kullanılması, arıza veya şikayet durumunda servis ve yedek parça hizmetlerini doğru, hızlı ve uygun fiyatla sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Güleryüz Satış sonrası hizmetler, satışın devamı düşüncesi üzerine oturtulmuş bir diğer tanımı da, satışın devamlılığını sağlamak amacıyla alıcıya, satıcının olanca memnuniyeti verme arzusuna sahiptir.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım ve kontroller, aracınızın üzerinde bulunan parçaların aşınmasını önlemek, sağlıklı, sorunsuz ve uzun süreli verimli çalışması kapsamaktadır.

Periyodik kontrollerde ise mekanik parçaların verimli çalışması için toz, kirden arındırılması ve bakımı yapılır. Bu kontroller sayesinde aracın önceden arızalanmasını önlemek, aracın yolda kalma ve büyük zararlara yol açmadan sorunun giderilmiş olacaktır.

Periyodik bakım ve kontrollerin eğitimli yetkili servisler tarafından yapılması önemlidir. Aracın soğutma sıvı kontrolü, lastik basınç ve akü gibi günlük kontrollerin yapılması müşteri sorunluğu altındadır.
 
 
  • Araçlarda A,B,C sınıfı hafif, orta ve ağır periyodik bakım ve kontrollerden oluşmaktadır.
  • Araçlar, min.20.000 km`de bir yağ ve filitre malzeme değişim bakım ve kontrolleri
  • Her bir, 60.000 km`de bir orta bakım
  • Her bir,120.000 km`de bir ağır bakım oluşturmaktadır.

Güleryüz Garanti

 Garanti süresi; aracın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 YIL veya 200.000 KM (hangisi önce dolarsa) yönetmelik gereği garanti altındadır. Üretici; işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür.

Garanti uygulamasında, aracın garanti süresince yetkili servislerde periyodik kontrol ve bakımların yapılması şarttır.

Sınırlı garanti verilen parçalar hakkında üreticiden bilgi alınmalıdır.

Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır.