PANORA COBRA DOUBLE DECKER

ŞEHİR İÇİNDE KONFOR & GÜCÜN YENİ YÜZÜ

Müşteri memnuniyeti bizim için temel hedeftir. Birçok turist, şehir turları ile şehir merkezlerini gezmekten keyif almaktadır. Panora bunun için dizayn edilmiştir. 73 oturan , 8 ayakta ve 1 tekerlekli sandalye yolcu kapasitesine sahiptir.

Yolcu bölmesinden izole edilmiş sürücü kabini ve ergonomik olarak tasarlanmış ön panel, sürücü için maksimum konfor sağlamaktadır. Ayarlanabilir direksiyon kolonu, 3 noktalı emniyet kemerli konforlu pnömatik sürücü koltuğu, katlanır kolçak ve çok yönlü ayarlamalar mevcuttur.

Güneşli ve yağmurlu günlerde keyifli bir açık hava yolculuğu sunan açılır ve kapanır bir kanvas çatısı mevcuttur. Kısa sürede kapanarak yağışlı havalarda yolculuğu keyifli hale getirmektedir.

İsteğe bağlı olarak alt kat yolcu kabini kliması, üst kat yan camları ve konvektör uygulaması yapılmaktadır.

Maksimum 340 mm yüksekliğe sahip alçak tabanlı otobüse binmek kolaydır. Yana yatırma sistemi (270 mm) ile her yaştan yolcu güvenle binebilir ve inebilir. Manuel rampa, engelli kişilerin kolayca erişmesine yardımcı olmaktadır.

Yolcuların seyahat sırasında kolayca ulaşabilmeleri için USB şarj bağlantısı kurulmuştur.

Fiyat Listesi Katalog Galeri
PANORA COBRA DOUBLE DECKER ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil Euro 6 motorları ve otomatik şanzıman uyumluluğu ile sınıfının en düşük yakıt tüketimini sağlamaktadır. Düşük yakıt tüketimi, şehir merkezi çalışmalarında, temiz ve yeşil bir çevre için düşük CO2 emisyon seviyesi anlamına gelmektedir.