EFORA

ŞEHİR İÇİNDE KONFOR & GÜCÜN YENİ YÜZÜ

Efora sizin için yapıldı. Sürücünüz, yolcularınız ve şirketiniz için en iyi çözümleri yaratmak üzere tasarlanmıştır.

Sürücü bölmesi sürücü için özenle tasarlanmıştır. 12 inç yüksek çözünürlüklü renkli ekran, size otobüsün tüm bilgilerini vermektedir. Araç üstü bilgisayarı da ekranda mevcuttur. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi, yüksek kaliteli pnömatik sürücü koltuğu ve yeni gösterge paneli size konforlu ve güvenilir bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Olağanüstü konforlu koltukları ve özel sırtlık takımları ile yolcular için huzurlu bir yolculuk başlasın. Servis masası, telefonunuzu veya tabletinizi tutmanızı sağlamaktadır. İkisini de aynı anda kolayca şarj edebilirsiniz. Koltuk arkası ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiştir. Tüm koltuklarda standart olarak emniyet kemeri bulunmaktadır.

Standart versiyonda 39 yolcu ve bir rehberiniz olabilir. Tuvalet versiyonu ile 36 yolcu ve bir rehber kapasitelidir. Pano buzdolabı 60 litre kapasiteli olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur.

İç mekan LED aydınlatmaları farklı renkleri ile gece ve gündüz kolayca ayarlanabilmektedir. Mükemmel uyumlu iç renkler sizi rahatlatıcı bir ortamla karşılamaktadır.

Güçlü bir klima sistemi ile konforlu yolculuk daha da keyifli hale gelir. Isıtma konvektörleri, her bir yan duvardaki koltukların altına dayanmaktadır.

Fiyat Listesi Katalog Galeri
EFORA
ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil Euro 6 motorları ve otomatik şanzıman uyumluluğu ile sınıfının en düşük yakıt tüketimini sağlamaktadır. Düşük yakıt tüketimi, şehir merkezi çalışmalarında, temiz ve yeşil bir çevre için düşük CO2 emisyon seviyesi anlamına gelmektedir.